Donald Trump'ın Kızı Ivanka Trump Kimdir

Amerika'nın yeni başkanı Donald Trum oldu. Donald Trump'ın ailesi kimdir haberimizin detayında

Donald Trump'ın Kızı Ivanka Trump Kimdir

Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. başkanı iş adamı Donald Trump oldu. Trump'ın eşi de bir göçmen. Trump bugüne kadar üç evlilik yaptı. Trump'ın bu evliliklerden 3'ü erkek 2'si kız olmak üzere 5 çocuğu bulunuyor.

 

Amerika'nın yeni başkanı Donald Trum oldu. Donald Trump'ın ailesi kimdir haberimizin detayında

ABD'nin yeni başkanı Trump 1977 yılında atlet ve manken olan Ivana Zelnickova ile evlendi. Bu evlilikten Donald Trump Jr., Ivanka Trump ve Eric Trump olmak üzere 3 çocuğu oldu. 1991'de Zelnickova'dan ayrılan Trump, iki sene sonra televizyoncu Marla Maples ile evlendi. Bu evlilikten Tiffany isimli bir kız çocuğu oldu. Trump, 2005 yılında da tasarımcı ve model olan Melania Knauss ile evlendi. Çiftin bu evlilikten 2006 yılında doğan Barron Trump adında bir çocukları var.

 

Ivanka Trump kimdir?

Trump'ın ilk evliliğinden olan kızı Ivanka Trump üç çocuk annesi. Ivanka Trump, eşit maaş dağıtımı ve çocuk hakları konusunda yaptığı konuşmalarla dikkatleri üzerine çekmişti. Donald Trump kızı Ivanka'yı eşi Melania'dan daha ön planda tutuyor. Melania, bu zamana kadar olan kampanyalar sırasında sadece iki kez eşinin yanında bulunurken, Ivanka hep babasının yanındaydı. Ivanka Trump, kısa süre önce Rus ajanlığı ile suçlandığı haberlerle anılmıştı. Geçmişte modellik de yapan Ivanka şu sıralarda "girişimcilik" yapıyor. Ivanka, Hillary Clinton hakkındaki tweetleriyle tepki çeken iş adamı Jared Kushner ile evli.

Ivanka Trump 30 Ekim 1981 yılında doğmuştur. 2009 yılında Jared Kushner evlenmiştir. Bu evliliğinden Arabella Rose Kushner, Joseph Frederick Kushner, Theodore James Kushner isimlerinde 3 çocuğu olmuştur

Ivanka Trump Kimdir Donald Trump Kimdir Donald Trump'ın Kızı Kimdir
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın