Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Başrolunda Engin Altan Düzyatan'ında bulunduğu TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu için geri sayım başladı.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Başrolunda Engin Altan Düzyatan'ında bulunduğu TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu için geri sayım başladı.

TRT'nin tarih konulu dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu için geri sayım başladı. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? İşte izleyicilerin merakla beklediği sorunun cevabı...

 

İzleyicilerinin cevabını merakla beklediği 'Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?" sorusu yapımcı Mehmet Bozdağ tarafından yanıt buldu. İşte yapımcı tarafından gelen açıklama ve detayları...


DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından yapılan açıklamaya göre şu ifadeler yer aldı;
"Diriliş Ertuğrul dizisi iki yıldır memleketimizde ve dünyanın bir çok ülkensinde büyük bir heyecan ve merakla yakından takip edilmektedir. Ekip olarak gece gündüz bu ilgiye layık olmak için çalışmaktayız. Aynı zamanda dizimizin bu kadar ilgi görmesi bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. Zira marifet iltifata tabidir.
Diriliş Ertuğrul dizisi her yeni yayın döneminde Kayı boyunun yolculuk hikayesini anlatırken, tarihsel olarak başka diyarlara misafir olmaktadır. Bu da her yıl yeni bir konsept ve yeni bir hazırlık sürecini beraberinde getirmektedir. Bu yıl yaşadığımız darbe süreci bu hazırlıklarımızı menfi yönde etkilemiştir. Yine eğitimler sırasında bir oyuncumuzun ağır bir şekilde

yaralanması, çekim takvimini bir hayli ileri atmıştır.
Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayreti nedeniyle bu sezon birkaç hafta gecilmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır."

YER DEĞİŞİKLİĞİ YALANLANDI
Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunun başlamasına kısa bir süre kaldı. Geçtiğimiz yıl yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran diziyle ilgili sosyal medyada ve basında birçok iddia ortaya atıldı. Yeni sezonun Kapadokya'da çekileceği de bu iddiaların arasındaydı. Diriliş Ertuğrul resmi sosyal medya hesabından dizinin yeni sezonunun Kapadokya'da çekileceğine yönelik haberleri yalanladı.


"ŞEHİR KONUSUNDA BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR"
Diriliş Ertuğrul sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ''Medyada yer alan 'Diriliş Ertuğrul'un yeni adresi belli oldu' başlığı altında yazılan haberlerle ilgili düzeltme yapmayı uygun gördük. Çalışmalarımızın yapılacağı şehir konusunda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır" ifadelerine yer verildi.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın