Demet Şener’den Olay Belgeler

Magazin dünyasının bu Hafta gündeminde İbrahim-Demet (Şener) Kutluay arasında yaşanan olay belirledi. İbrahim Kutluay’ın hakkında çıkan tüm iddiaları yalanlamasına rağmen, Demet Şener olay belgeler için; “İhanet Haberlerini kocam yalanladı ben de inandım. Gerçekleri yeni öğrendim” diyerek ihaneti doğruladı. Elinde yaşadığı ihanet ile ilgili çok sağlam belgeler olduğunu söyleyen Şener, Elinde İbrahim Kutluay’dan 10 milyon TL gibi muazzam bir tazminat talep edeceği söylenenler arasında idi.

Demet Şener’den Olay Belgeler
Demet Şener’den Olay Belgeler Hasan Kafkas

Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu ihanet iddiası ile ilgili yakın arkadaşlarından açıklamalar geldi

R. T. : Demet’in elideki ihanet belgeleri ile ilgili olayı duydum. Eğer doğruysa 10 milyon tazminat yeterli olmayabilir ve İbrahim Kutluay’ın anlaşma yoluna  gider diye düşünüyorum. Eğer uzlaşma olmazsa sanırım çok daha üzücü durumlar yaşanabilir.

M. B :" Herkes tarafından konuşulan bu iddiaları yalanlamak zor olsa gerek. Her şeyin para ile kapanacağını söylemek oldukça zor" dedi.

S.N. : Bu ihanet ile ilgili söylenenler yeni değil. Bu dedikodular hiç bitmedi, İbrahim Kutluay’ın Demet Şener’i aldattığı, hatta ünlü bir isimle birlikte görüldüğü kulaktan kulağa konuşuluyordu.

 Her ne kadar Demet Şener “Mutluyum eşimede güveniyorum” diyerek bunları geçiştirsede ama belli ki şimdi Demet Hanım’ın elinde kanıtlar var. Mahkemeye sunduğu delillerin arasında büyük ihtimalle fotoğraflar var. Bu fotoğraflar sadece Kutluay’ı değil birlikte olduğu insanı da zora sokacaktır.

 

 

Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marmaray'da Acil Boşaltın Anonsunun Nedeni Belli Oldu
Marmaray'da Acil Boşaltın Anonsunun Nedeni Belli Oldu
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!