Demet Şener Eşinin Telefonunda Çıplak Kadın Resmi Görmüş

Boşanma kararı aldıklarından beri magazin gündeminden düşmeyen Demet Şener ve İbrahim kutluay çifti zor günlerden geçmeye devam ediyorlar.

Demet Şener Eşinin Telefonunda Çıplak Kadın Resmi Görmüş

Boşanma kararı almalarıyla magazin gündeminde son haftaların en çok konuşulan çifti olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay ayrılığının arkasından yeni bir gelişme ortaya çıktı. İddialara göre Demet Şener eşinin telefonunda başka bir kadına ait çıplak fotoğrafları görünce boşanma sürecini başlattı.

 

Boşanma kararı aldıklarından beri magazin gündeminden düşmeyen Demet Şener ve İbrahim kutluay çifti zor günlerden geçmeye devam ediyorlar.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre; İbrahim Kutluay ve Demet Şener çiftinin 2012 yılından bu yana evliliklerinin kötü gittiğiyle alakalı sürekli dedikodular dolaşsa da; Şener, eşinin kendisine ihanet ettiğini bundan tam 11 ay önce öğrenmiş.

 

AFFETMESİ İÇİN EŞİNE YALVARMIŞ

Ancak İbrahim Kutluay eşinin önünde diz çöküp, 'Söz veriyorum bir daha bunları sana yaşatmayacağım. Beni affet" diye yalvarınca, Demet Kutluay da, iki çocuğunun hatırına ihaneti içine sindirip eşine bir şans daha vermiş. Uzun süre birlikte hiç görünmeyen çiftin son yedi-sekiz aydır mutluluk pozları vermesinin nedeni de bu işte...

BOŞANACAKLARINI ÇOCUKLARINA SÖYLEMİŞ

Ancak Demet Kutluay, geçen ay eşinin kendisine verdiği sözleri tutmadığını öğrenmiş. İbrahim Kutluay'ın telefonunda, 2012'de adının aşk dedikodularına karıştığı kadınının çıplak fotoğrafını ve mesajlarını yakalamış.
Üstüne üstelik o kadın, İbrahim Kutluay'ın kendisine aldığı hediyeleri bir paket yapıp 'Eşinin bana aldığı hediyeler' notuyla Demet Kutluay'a göndermiş. Bu gelişmelerin üzerine 'Artık yeter' diyen Demet Kutluay, önce çocuklarına uygun bir dille babaları ile evliliklerinin yürümediğini ve boşanacaklarını söyleyip avukatı Aslı Hatemi'ye vekalet vermiş.

AİLELER DE DEVREYE GİRMİŞ

İbrahim-Demet Kutluay çiftinin barışmasını en çok isteyenlerden biri de Demet Şener'in kayınpederi ve kayınvalidesi Burhan-Meral Kutluay. Çift, geçen hafta haberimin çıktığı günün sabahında soluğu Demet Şener'in yanında almış. Boşanma kararından vazgeçmesi için gelinlerine saatlerce dil dökmüşler. Bu arada akşam Raşit Bağzıbağlı'nın defilesine çıkan Demet Kutluay'ı, kayınvalideler yan yana izleyip alkışlamış.

DEMET ŞENER KARARLI

Anne-baba Kutluay çifti, 15 Temmuz 2005'ten bu yana devam eden evliliğin bitmesini hiç istemese de Demet Kutluay, evliliği kafasında kesinlikle bitirmiş. Dostlarının söylediğine göre geri adım atmaya da hiç mi hiç niyeti yokmuş...

 

Demet Şener İbrahim Kutluay
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın