Çağatay Ulusoy'un Paylaşımı Yüz Binlerce Beğeni Aldı

Günümüzde oldukça popüler olan, Türkiye’nin jönleri arasında yer alan ve İçerde dizisi ile adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy’un sosyal medya hesaplarından birinde paylaştığı içerik, takipçileri ve sevenleri tarafından binlerce beğeni aldı.
Çağatay Ulusoy'un Paylaşımı Yüz Binlerce Beğeni Aldı

Günümüzde oldukça popüler olan, Türkiye’nin jönleri arasında yer alan ve İçerde dizisi ile adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy’un sosyal medya hesaplarından birinde paylaştığı içerik, takipçileri ve sevenleri tarafından binlerce beğeni aldı. Kısa süre de ortalamaların üstüne çıkan fotoğrafın beğenilme oranları hem takipçilerini hem de magazin dünyasını oldukça şaşırttı. Daha önce de sosyal medya paylaşımları ile oldukça popüler olan ve beğenilme oranları yüksek olan Ulusoy, Show Tv’de yeni başlayan dizisi İçerde ile de dillerden düşmüyor.

Fotoğraf Flu Ama Farketmedi

Çağatay Ulusoy’un daha önce de bir proje kapsamında Roma’da çektirdiği fotoğrafları magazin basınında oldukça ses getirmişti. Sanat dünyasından ünlü isimlerinde hayran kaldığı Roma’da ki fotoğraflarını, sosyal medya hesaplarından da sıkça paylaşan Ulusoy geçtiğimiz günler de çokta özensiz olarak hatta görüntüsünün bile net olmadığı bir fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. İstanbul’da bir sokakta kedinin yanına oturmuş halde çektirdiği fotoğrafı takipçileri tarafından oldukça fazla beğenildi ve gönderiye binlerce yorum yağdı. Görüntünün net olmadı ve kıyafetinin de dikkatsiz olduğu göze çarpan Çağatay Ulusoy’un buna rağmen çok fazla beğenilmesi sosyal medya dünyasını da şaşırttı.

Oynadığı yeni dizisi ve sosyal yaşantısı ile de adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy, her yaptığı ile olay olmaya ve popülerliğini korumaya devam edecek gibi görünüyor.Çağatay ulusoy sosyal medya çağatay ulusoy instagram paylaşımı çağatay ulusoy içerde dizisi
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
LG'nin G6 Modeli Öncekilerden Çok Farklı Olacak
LG'nin G6 Modeli Öncekilerden Çok Farklı Olacak
Dünya'ya Tam 30 Trilyon Ağırlığında Bir Çöp Yükledik
Dünya'ya Tam 30 Trilyon Ağırlığında Bir Çöp Yükledik