Bülent Ersoy Kışa Girdi

Türk Müzik'inin önemli ismi Bülent Ersoy kış sezonundan giyinmeye başladı.
Bülent Ersoy Kışa Girdi

Önceki gece BVS Group’a ait Ataköy Marina'da bulunan Nossa Costa, Türk Sanat Müziğin Divası Bülent Ersoy ile kış sezonunu açtı.

 

Türk Müzik'inin önemli ismi Bülent Ersoy kış sezonundan giyinmeye başladı.

Gülşah Saraçoğlu imzalı iddali sahne kıyafeti ile konukların gözlerini kamaştıran Bülent Ersoy, repertuarında alışılmışın dışında klasikleşmiş Türk Sanat Müziği eserlerine yer verdi.

'Diva'yı Nossa Costa’da dinlemeye gelen konuklar arasında Asena ve Can Tanriyar da vardı. Can Tanrıyar’ı sahneye alan ünlü sanatçı, kendi albümünde de okuduğu 'Alışmak İstemiyorum' adlı şarkıyı ud ile çaldırdı. Ardında bir anda sahneye çıkan Asena’yı karşısında gören Ersoy, "Kızımmm" diye seslendiği sanatçıya sarıldı. Asena’nın getirdiği hediyeyi alan Ersoy, "17 Aralık'ta beraber Almanya’nın Dortmund kentinde sahneye çıkacağız bunun için bana bir hediye getirmiş, kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Diva, tüm masaları dolaşarak misafirler ile fotoğraf çektirdi. 'İtirazım Var' şarkısını yoğun istek üzerine iki kez söyleyen sanatçı, tezahüratlar yüzünden sahnesini bitirmekte zorlandı.Bülent Ersoy
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok