Bülent Ersoy Gurur Aydoğan Hakkında Konuştu

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy , Gurur Aydoğan hakkında konuştu. Ünlü sanatçı Ersoy önceki akşam bir restoranda yemek yedi ve yediği yemekten sonra restoran çıkışında görüntülendi.

Bülent Ersoy Gurur Aydoğan Hakkında Konuştu

 Burada kendisini soru yağmuruna tutan muhabirleri kırmayan Ersoy, Nur Yerlitaş’ın son sağlık durumu hakkında bilgiler verdi. Yerlitaş’ın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Ersoy, “Ameliyata girerken ben uğurladım. Çıkışını görmedim, çünkü çok geç çıktı. Her gün arıyorum. Şükürler olsun çok iyi durumda” diyerek Yerlitaş’ın son durumu hakkında sevenlerine umut verdi. Oya Aydoğan ve oğlu Gurur’la ilgili de açıklamalarda bulunan Ersoy ardından mekandan ayrıldı.

Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz sanatçı Oya Aydoğan ile oğlu Gurur Aydoğan hakkında açıklamalar yapan Bülent Ersoy, Gurur’u çok sevdiğini belirtti. Küs oldukları konusundaki haberleri değerlendiren ünlü şarkıcı “O benim evladım, benim elime doğdu. Oya’nın mevlidini Nur ile ikimiz yaptıracaktık kim dedi bilmiyorum ama olmaz demişler. Gurur’u üzmemek için kendimi bu olaylardan geri çektim. Gurur büyümüş ve doğru veya yanlış bu kararları vermiş. Bana da susmak düşer” diyerek durumu

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, Gurur Aydoğan arasında küslük olmadığını belirtti ve Oya Aydoğan için yapılacak mevlit için hazırlıklar dönemindeki haberleri değerlendirdikten sonra İbrahim Tatlıses’in yeni albümü üzerine de  “Tabi ki beğenilecek. Başka bir şey olamaz zaten. O müzik dünyası için çok önemli biri" cevabını iletti.

 

gurur aydoğan bülent ersoy oya aydoğan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın