Aleyna Tilki'nin Egosu Şaşırttı

Kanal D ekranlarında yayınlanan magazin programı olan Renkli Sayfalar programına konuk olan şarkıcı Aleyna Tilki, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada okları üzerine çekti.

Aleyna Tilki'nin Egosu Şaşırttı
Aleyna Tilki'nin Egosu Şaşırttı Hasan Kafkas

 Tüm program sırasında oldukça egolu ve kendini beğenmiş tavırla konuşan genç şarkıcıya program sonrası sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı programı izledikten sonra, şarkıcının yaptığı açıklamalardan sonra capsler ve çeşitli ironik yazılarla, şarkıcıyla dalga geçtiler.

Müzik dünyasına Cevapsız Çınlama adlı şarkısıyla adım atan ve adından söz ettirmeye başlayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, konuk olduğu magazin programı Renkli Sayfalar programında yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşırttı. Son günlerde oldukça fazla dinlenen ve internet üzerinde dinlenen Cevapsız Çınlama adlı şarkısını seslendiren Aleyna Tilki programda, kendisinin ilkokuldan beri bir hayran kitlesi olduğunu, sokaktan geçerken herkesin parmakla kendisini gösterdiğini ifade eden sözleriyle egosunun ne kadar yüksek olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Katıldığı sabah programından söylediklerinin ardından sosyal medya sallandı ve kendisinin bu açıklamaları ile ilgili sözler ve capslerle dalga geçildi. 16 yaşında olmasına rağmen erken yaşta gelen şöhretin etkisi ile fazla egoist ve şımarık bulunan şarkıcının tavırları ve sözleri yüzünden sosyal medyanın alay konusu olduğu capsler paylaşım rekorları kırdı.

Henüz 16 yaşında olan Aleyna Tilki yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Çıkardığı, Cevapsız Çınlama adlı şarkının etkisiyle hayran kitlesinin arttığı yönündeki sohbetin geçtiği Renkli Sayfalar programında, bunun abartılmaması gerektiğini, bunun normal olduğunu ve zaten ilkokuldan beri hayran kitlesinin olduğunu belirten açıklamalar sonrası şarkıcıya tepkiler oluştu. Magazin programı sonrası oldukça egoist ve şımarık bulunan şarkıcı ile ilgili capsler ve sözler sosyal medyada, magazin gündemine oturdu. Şarkıcının bu genç yaşında söyledikleri ve tavırları ise ilerde daha çok konuşulacağa benziyor. 

aleyna tilki ego aleyna tilki aleyna tilki kimdir
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın