TV 8.5 Açıldı Acun'un Yeni Kanalı TV 8.5 Frekans TV 8.5 Nasıl İzlenir?

TV8'İ Satın alan Acun Ilıcalı şimdide TV 8.5'u açıyor...

TV 8.5 Açıldı Acun'un Yeni Kanalı TV 8.5 Frekans TV 8.5 Nasıl İzlenir?

TV8'İ Satın alan Acun Ilıcalı şimdide TV 8.5'u açıyor...

Acun Ilıcalı, TV’8’den sonra TV8,5’u da yayına başlatıyor. Spor yayınları yapılanacak kanalda NBA ve 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları olacak.

Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı TV8,5 Türkiye – Ukrayna maçı sırasında resmen açıklandı. Milli maçı anlatan Melih Gümüşbıçak’ın verdiği bilgiye göre; TV8,5 yarın yayın hayatına başlıyor.

Şov dünyasının önemli isimlerden biri olmayı başaran ve ardından tv’i kanalı satın alıp medya patronu olan Acun Ilıcalı yeni kanalı Tv 8,5’u açıkladı.

TV8’i 70 milyon dolara satın alarak isimden söz ettirmeyi başaran şov dünyasının önemli isimlerden Acun Ilıcalı TV8 satın aldıktan kısa bir süre TV8’in kendisine yetmediğini yeni televizyon kanalı arayışında olduğu sıklıkla dile getiriyordu. Ilıcalı, yeni bir hasretini yeni bir tv kanalı açarak son verdi. Türkiye ile Ukranya arasında oynanacak maçtan önce tv kanalını ismini TV 8.5 (Sekiz Buçuk) olarak açıklayan Ilıcalı, yeni kanalın Cuma günü yayın hayatına başlayacağını duyurdu. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni tv kanalı spor kanalı olarak izleyicilerle bulaşacak.. Acun Ilıcalı'nın medya şirketi Acun Medya ve Saran Holding'in medya şirketi Saran Medya ortaklığı ile kurulan spor kanalı TV8.5, test yayınına başladı. Yeni tv kanalı TV 8.5 Acun Medyanın ortağı Saran Medya, içeriğin sağlam olacağının kanıtı. TV 8.5, şifresiz olarak 7/24 spor yayını yapacak.
Tv 8.5, Türksat uydusunda 12346 Yatay/H 9600 frekansından yayın yapacak.
(Kanal, Tv8 Türkiye SD yayını ve Shop90 kanalı ile aynı pakette yer alıyor ve ekranda şimdilik TV 8.5 logosu var.)

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın TV 8.5 adlı bir spor kanalı açtığını duyuruldu.

Acun Ilıcalı, TV8'den sonra TV8.5'u da yayın hayatına sokuyor.

Spor yayınları yapacak olan kanal NBA maçlarını ve Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarını yayınlayacak.

Neymar 300. golünü attı

Türkiye-Ukrayna maçını anlatan spiker Melih Gümüşbıçak, karşılaşma esnasında yaptığı açıklamada TV8.5'in yayın hayatına bugün başlayacağını söyledi.

TV8.5'UN FREKANSI NE?

Ücretsiz ve şifesiz yayın yapacak olan TV8.5 , Türksat 4A  12346 Yatay/H 9600 frekansından 07 Ekim 2016 Cuma gecesi ilk yayınına başlayacak.

TV8.5 NASIL İZLENECEK?

Tv 8.5 Spor Türksat Uydusunda Shop 90 kanalının yerine gelecek. Digitürk yayınlarında Tv8.5'u izlemek için kanalların güncellenmesi gerekmekte. Tv 8.5, Uydunet frekansı ise otomatik olarak gönderilecek. Kanalın D-Smart'ta, Turkcell TV+'ta da yayın yapması bekleniyor.

 

Tv8 Buçuk Acun Ilıcalı Yeni Kanal TV 8.5 Nasıl İzlenir Tv 8.5 Frekans TV 8.5 Kanalı Nasıl İzlenir
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın