Son Dakika Irmak'ın Cesedi Bulundu

Müge Anlı'nın ve polisin heryerde aradığı Irmak olayında yeni gelişmeler yaşandı.

Son Dakika Irmak'ın Cesedi Bulundu
Son Dakika Irmak'ın Cesedi Bulundu Tarık Aksu

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde ekiplerin cesedini aradığı minik Irmak Kupal’ın cesedi saat 16.30 sıralarında tavuk çiftliğinin arka tarafında toprağa gömülü olarak bulundu.

 

Günlerdir aranan Irmak bebeğin cesedi bulundu.

Minik Irmak’ın elbiseleriyle gömüldüğü belirtildi. Olay yerine ölen çocuğun yakınları yaklaştırılmadı.
SON GİYDİĞİ ELBİSESİ ÜSTÜNDE


Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde 8 gündür kayıp olan 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi, bugün saat 16.35’te, H.A.’nın gömdüğünü söylediği bölgede yürütülen çalışmalarda bulundu. Toprağın 1.5 metre altında bulunan ve üstünde son giydiği elbisesi olduğu görülen Kupal’ın cesedinin bulunduğu yerin çevresi, güvenlik şeridiyle çevrildi. Savcının olay yerine gelerek inceleme yapması, ardından minik çocuğu cesedinin otopsiye gönderileceği öğrenildi. Ailesi ve vatandaşlar izse acı haber karşısında gözyaşlarına boğuldu.

 

Manisa'da öldürülen 4 yaşındaki küçük Irmak'ın kayıp naaşı bulundu. 

Manisa’nın Alaşehir İlçesi'nde hurdacılık yapan Himmet A. tarafından öldürülerek bağa gömülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cansız bedeni 9 gün sonra bulundu.

"NASIL GÖMDÜYSE..."

14 Ekim günü kaybolan kızının 9 gündür arandığını ancak hala bulunamadığını belirten anne Suriye Kupal, “Getirsinler kızımı, kızımı gösterip yavrumu bana versin. 9 gündür aranıyor. Madem yerini biliyor, göstersin çocuğumun yerini mutlaka biliyordur. Ne olur yerini göstersin. Ben hiçbir şey istemiyorum. Sadece yavrumu getirsin istiyorum” dedi.

O ADAMI YANIMA GETİRSİNLER

Katil zanlısına isyan eden ve gözyaşlarına boğulan acılı anne, “Nasıl gezebildi bu adam aramızda nasıl, nasıl atabildi yavrumu o çöplere. Getirsinler götürüp yavrumu oraya gömdüğü gibi yavrumu çıkartıp geri getirsin. Yavrum daha dün kucağımdaydı, yavruma ben doyamadım, doyamadım. O adamı yanıma getirsinler, konuşamıyordum, konuşacağım o adamla” ifadelerini kullandı.

Ailelere de seslenen anne Kupal, çocuklarına bakmalarını, kimseye güvenmemelerini dile getirdi.

KEŞKE EVİNE BAKSAYDIM

Irmak’ın 10 yaşındaki ablası Ayşe Kupal da o gün yaşadıklarını anlatarak, “Evin önünde oynarken, Irmak’ın sesi kesilmişti, 5-6 dakika geçince babam ‘Irmak'a bak’ dedi. Baktım yoktu. O arada katil Hikmet’in kapısı açıktı ve dışarıda evin önünde oturuyordu. Ben sordum, ‘Irmak'ı gördün mü’ dedim, ‘Hayır şuralarda oynuyordu’ dedi. Sonra aradık adamı da bulamadık. Üzülüyorum, kardeşimin bulunmasını istiyorum. O adamın da hapse girmesini istiyorum. Keşke baksaydım o gün, o adamın evine baksaydım. En azından gizlice yapsaydım, içimden öyle bir his de geçiyordu. Keşke baksaydım” dedi.

"SİZE BİLGİSAYAR AÇAYIM DİYORDU"

Katil Hikmet A.’nın sürekli kendilerini eve davet ettiğini anlatan Ayşe Kupal, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizi evine katmaya çalışıyordu. Irmak'la bana şeker, çikolata veriyordu. Bizi evine katmaya çalışıyordu. Gelin size bilgisayar, televizyon açayım derdi. Sonra ben de bir gün onu test ettim. Mahallede çocuklar vardı, ‘hadi bilgisayar açacaktın, aç’ dedim. ‘Olmaz, çocuklar var’ dedi. Öpüyor, ceketimi çekiyor, sarılıyor. 'Fıstığım, canım, aşkım' diyor. Şüphelenmiştim, endişelenmiştim. İçimde ‘bir gün bize bir bela açacak bu adam’ diye bir histi. ‘Sen ya da Irmak benim kızım olsaydınız size top alırdım, bilgisayar, çikolata her şey alırdım’ diyordu."

 

Irmak Bulundu mu? Müge Anlı Irmak Bulundu mu? 3.5 Yaşındaki Irmak
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayşenur     0000-00-00 Şerefsiz küçük çocuğa nasıl, kıydın küçükte olsa hayeleri vardı belki yada eve gidince oynıyca oyuncakları aynı sekilde özgecan ablamızada böle kıydılar idam edilmeli iskence yapılmalı ona ve onun gibilere
Gözde     0000-00-00 Onu işallh cezaevinde öldürürler yavşak idam etsinler o yavruya nasıl kıydın yok yapmadım dedin allh senin belanı versin ne istedin anne kuzusundan Rabbim ailesine sabır versin o adam idam edilsinnn yeter artık
cile     0000-00-00 Allah belanı versin bile demiyorum allah onun ve onun gibi köpek bile demiyorum köpeği saygısızlık olur assagliklari rabbim kökten kurusu allah onun cesedini les Kargaların önüne nasip etsin etlerini kemirsinler cehennem ateşi az gelir ona pislik umarım en kisa zamanda gebertirler ölmesin i beklemesinler öldürül sun
duha     0000-00-00 Pislik serefsiz ne istedin gunahsiz melekten öldurmesinler olum onun kurtulusu olur her an iskence edilsin jiletle cizilsin ki o melegin acisindan daha aci ceksin pislik herif
Fatos     0000-00-00 Kucucuk bi melekten ne istedin pislik herif
Ahmet     0000-00-00 Öldürmesinler onu süründürsünler
Emine     0000-00-00 Allah Kahretsin Böyle İnsanları Ne İs dedi O Melek' den Allah Annesine Sabır Versin Çok Acı Bir Olum.
nilgün     0000-00-00 Bu gibi pisliklerin cezası idam olmalı. Cinayet işleyenlerin ve tecavüzculerin yaşamaya hakları yok. Cinayete kurban giden veya evladı veya kendi tecavüze uğrayan lar zaten yaşarken ölüyor.ölümden daha acıyı yasarken taşıyorlar. Artık idam gelsin.yetkililere burdan sesleniyorum. O ailelerin o insanların azıcık yüreklerine şu serpilsin istiyorsa yetkililer meclisten kanunu gecirsinler. İDAM gelmeli Hemde hemen
Eylul     0000-00-00 Tıksınlar bi delige, aç susuz gebersin
hdyd     0000-00-00 Allah belasini versin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
NASA'dan Beklenmeyen Son Dakika Açıklaması: Dünyanın Yakınından Bir Dev Geçecek!
NASA'dan Beklenmeyen Son Dakika Açıklaması: Dünyanın Yakınından Bir Dev Geçecek!