Irmak'ın Cesedi Bulundu

Tüm Türkiye'yi şok eden olayın itirafının ardından arama çalışmaları devam ediyor.

Irmak'ın Cesedi Bulundu

Dün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının hemen ardından Himmet A. isimli şahsın 3.5 yaşındaki minik Irmak’ı tecavüz edip öldürdüğünü itiraf ettiği açıklanmıştı.

Tüm Türkiye'yi şok eden olayın itirafının ardından arama çalışmaları devam ediyor.

Bugün ise geçtiğimiz 3 dakika öncesinde polis ekipleri ve vatandaşlar tarafından bağlar ve bahçeler arasında Himmet A. tarafından gösterilen dönümlük arazilerde arama yapılmaya başlanmıştı, dün akşam saatlerinden itibaren devam eden ancak sabah saatlerinde tekrar daha fazla güç ve arama ekipleri ile başlatılan çalışmaların hemen ardından minik kızın cesedi aranıyordu.

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde ekiplerin cesedini aradığı minik Irmak Kupal’ın cesedi saat 16.30 sıralarında tavuk çiftliğinin arka tarafında toprağa gömülü olarak bulundu.
Minik Irmak’ın elbiseleriyle gömüldüğü belirtildi. Olay yerine ölen çocuğun yakınları yaklaştırılmadı.


SON GİYDİĞİ ELBİSESİ ÜSTÜNDE
Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde 8 gündür kayıp olan 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cesedi, bugün saat 16.35’te, H.A.’nın gömdüğünü söylediği bölgede yürütülen çalışmalarda bulundu. Toprağın 1.5 metre altında bulunan ve üstünde son giydiği elbisesi olduğu görülen Kupal’ın cesedinin bulunduğu yerin çevresi, güvenlik şeridiyle çevrildi. Savcının olay yerine gelerek inceleme yapması, ardından minik çocuğu cesedinin otopsiye gönderileceği öğrenildi. Ailesi ve vatandaşlar izse acı haber karşısında gözyaşlarına boğuldu.

Kaynak mugeanli.org

Irmak'ın Cesedi Bulundu? Irmak Bulundu
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın