Hurdacı Himmet Küçük Irmak’ı nasıl öldürdüğünü Müge Anlı’ya anlattı

Hurdacı Himmet Minik Irmak'ı nasıl öldürdüğünü anlattı.
Hurdacı Himmet Küçük Irmak’ı nasıl öldürdüğünü Müge Anlı’ya anlattı

Günlerdir Türkiye Müge Anlı’nın programında Manisa’da birden ortadan kaybolan küçük Irmak’ı arıyordu. Müge Anlı Himmet’i zorda olsa canlı yayına çıkararak sabırla onu dinledi. Mahallenin dahi itirazlarına kulak asmayan Müge Anlı sonuca zorda olsa ulaşmayı başardı. Müge Anlı hep iyiyi düşünerek küçük Irmak’ı sağ bulabilme umuduyla zamanla yarışmaya başladı. Her yer, tüm detayları ustalıkla takip eden Müge Anlı tüm detayların Himmet’in üzerinden çıktığını düşünse de Himmet bir türlü çözülmüyordu. Müge Anlı ve ekibi sabırla Himmet’in çelişkili ifadelerinin ardından Himmet’i yayın sonrasında Müge Anlı’nın kulisine götürerek acı olayı itiraf ettirdi.

HER İFADESİ MİDE BULANDIRDI
Polisten çok korktuğunu, dayak yemek istemediğini devamlı söyledi. Ruhunun bozuk olduğunu, bekar olduğunu, parasızlıktan bir kadınla beraber olamadığını anlattı. Daha sonra çözülen iğrenç katil olayı anlatmaya başladı.
YAZILI HABERE YÜREĞİMİZ DAYANMADI LÜTFEN ALTTAKİ VİDEODAN İZLEYİNİZ…


Kaynak: mugeanli.orgMüge Anlı İtiraf Anı Himmet İtiraf Videosu
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok