Esin İmre Bulundu Müge Anlı Duyurdu

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında'da aranan Esin İmre bulundu.

Esin İmre Bulundu Müge Anlı Duyurdu

Annesi tarafından İran'da bırakılan Esin İmre Erbil'de bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında'da aranan Esin İmre bulundu.

Uzun bir süredir Esin İmre ile ilgili arama ve araştırmalara devam eden Müge Anlı, sonunda istediği sonuca ulaşmayı başardı. 7 Aydır kayıp olan Esin İmre, annesi tarafından Irak'ta bırakılmış ve orada kalmıştı. Esin'in Irak'ta bir cezaevinde bulunan Esin'in hangi suçtan dolayı cezaevinde olduğu ise henüz netlik kazanmadı.

Henüz 12 yaşında olan Esin İmre'nin Irak'ta nişanlandığı ve cezaevinde olduğu öğrenildi. Kendisini hoca olarak tanıtan Muhsin Cezayi Esin İmre'nin annesi ile bir ilişkiye başlamış, sonrasında Türkiye'den Irak'a geçiş yapmıştı. Olayların Müge Anlı'nın programına yansımasının ardından Muhsin Cezayi'nin çok sayıda kişiyi dolandırdığı ortaya çıkmıştı.  Ceza evinde bulunan Esin İmre ile telefon bağlantısı kuran Müge Anlı'nın ekibi Esin'in Türkiye'den İran'a sonrasında ise Irak'a nasıl geçtiğini sordu. Irak'a annesi ile geçtiğini belirten Esin İmre, annesinin hastaneye gitme bahanesi ile kaçtığını ve Türkiye'ye gittiğini, kaçtığını açıklayan Esin, Türkiye'ye dönmek istediğini, annesinin İran'da olduğunu ve bir yere gitmesini istemediğini dile getirdi.  Muhsin'den kurtulmak için nişanlandığını söyleyen Esin İmre, annesinin Muhsin'in verdiği birşeyi yemediğini ve Muhsin'den korktuğunu dile getirdi. Muhsin'in şuan ceza evinde olduğunu belirten Esin İmre, kendisine Irak'ta pasaport ve kimlik çıkartıldığını açıkladı. 

Esin İmre'nin annesi Ayfer Hanım, Müge Anlı'nın programına katılarak kızının kayıp olduğunu, kızına ulaşamadığını dile getirmiş, ancak sonrasında ansızın Irak'a geçiş yapmıştı. Esin'in sağlık durumunun iyi olduğu, Türki yetkililerin Esin'i Türkiye'ye getirmek için gerekli girişimleri başlattığı öğrenildi.

Esin İmre Müge Anlı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın